25 lat działalności Ubojni Rytel - to czas na podsumowanie i czas na wspomnienia

Naszą firmę tworzą ludzie, których łączy wspólny cel i wspólna wizja prowadzenia biznesu. W naszej firmie zawsze było miejsce dla ludzi otwartych, ambitnych i zdolnych. Osiągnęliśmy w ciągu tych 25 lat bardzo dużo, bo zawsze w wyzwaniach widzimy szanse - nie zagrożenia. Na sukces Ubojni Rytel składa się zaangażowanie wszystkich członków załogi - całego naszego ZESPOŁU - dziękuję wam za każdy dzień ciężkiej pracy. Dziękuję Waszym rodzinom za wsparcie.

Dziękuję również naszym kontrahentom - najlepszym polskim hodowcom trzody, którzy nam zaufali i dali szansę rozwoju. Dostarczacie do naszego zakładu najlepsze polskie tuczniki. Dziękuję naszym odbiorcom - to Wy, doceniacie każdego dnia, najwyższą jakość naszych produktów. Dziękuję konsumentom naszych produktów. Tradycyjna polska kuchnia nie może się obyć bez świeżej i naturalnie soczystej wieprzowiny - właśnie taką przygotowywała moja Mama....

Dla mojej żony i córek mam szczególnie gorące podziękowania - zawsze byłyście i jesteście najważniejsze!

Robert Rytel 

Teraz Polska !

Ubojnia Rytel nagrodzona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego!

9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala „Teraz Polska”, czyli finał konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na najlepsze produkty, usługi i innowacje. 

Głównym celem Fundacji jest promowanie polskich produktów i usług w kraju oraz za granicą, a najlepsze z nich wyłaniane są co roku we wspomnianym Konkursie.

Godło „Teraz Polska” od ponad 30 lat jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalnym i najwyżej cenionym znakiem jakości i polskiego pochodzenia. Jest to symbol promujący polskie firmy, świadczący przede wszystkim o zaufaniu konsumentów oraz najwyższej jakości oferowanej przez dane przedsiębiorstwo. Firmy, których produkty mają prawo do posługiwania się Godłem „Teraz Polska”, określane są jako niekwestionowani liderzy zaufania.

Jakość i zaufanie to słowa, z którymi utożsamiamy się od początku istnienia naszego zakładu, dlatego znalezienie się w gronie nagrodzonych polskich przedsiębiorstw jest dla nas niezwykle ważnym osiągnięciem, potwierdzającym oraz wyróżniającym nasze starania i ciężką pracę, jaką wkładamy w rozwój Ubojni już od 24 lat.

Jako Ubojnia Rytel w Podgórzu przez 24 lata działalności wypracowaliśmy znaczącą i stabilną pozycję na polskim rynku mięsnym. Stawiamy na nasz nieustający rozwój oraz innowacje, które zwiększają jakość oferowanych przez nas produktów. Od 2016 roku posiadamy nowy zakład z szeregiem niespotykanych dotąd w Polsce rozwiązań technologicznych, tj. automatyzacja procesów, komputerowe sterowanie sortowaniem produktów pod kątem parametrów wymaganych przez klienta oraz ekspedycja towarów z zakładu praktycznie bez udziału pracowników. Wartość i jakość naszego produktu potwierdza certyfikat IFS Food oraz certyfikat Światowej Organizacji Zdrowia Zwierząt OiE - Ubojnia Rytel jest jedynym w Polsce zakładem posiadającym to wyróżnienie, co honoruje nasz wysiłek w zakresie utrzymania wysokiego poziomu dobrostanu zwierząt. Firma aktywnie współpracuje z UPEMI (Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego), grupami producenckimi hodowców trzody, a także uczestniczy w Systemie Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP.

 

Godło „Teraz Polska” świadczy o tym, że nasi klienci otrzymują produkt o potwierdzonym krajowym pochodzeniu. Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że wartość wkładanej przez nas pracy, nasz rozwój oraz inwestowanie w firmę Ubojnia Rytel zostały docenione najważniejszym dla polskich przedsiębiorców wyróżnieniem. Ten symbol niesamowicie motywuje nas do dalszego działania oraz stawiania sobie coraz ambitniejszych celów.

Bardzo dziękujemy!

https://terazpolska.pl/pl/a/Ubojnia-Zwierzat-Robert-Rytel

Z ostatniej chwili

Ubojnia Rytel nagrodzona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego!

9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala „Teraz Polska”, czyli finał konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na najlepsze produkty, usługi i innowacje. 

Popularne w Galerii

team5
Back to Top