25 lat działalności Ubojni Rytel - to czas na podsumowanie i czas na wspomnienia

Naszą firmę tworzą ludzie, których łączy wspólny cel i wspólna wizja prowadzenia biznesu. W naszej firmie zawsze było miejsce dla ludzi otwartych, ambitnych i zdolnych. Osiągnęliśmy w ciągu tych 25 lat bardzo dużo, bo zawsze w wyzwaniach widzimy szanse - nie zagrożenia. Na sukces Ubojni Rytel składa się zaangażowanie wszystkich członków załogi - całego naszego ZESPOŁU - dziękuję wam za każdy dzień ciężkiej pracy. Dziękuję Waszym rodzinom za wsparcie.

Dziękuję również naszym kontrahentom - najlepszym polskim hodowcom trzody, którzy nam zaufali i dali szansę rozwoju. Dostarczacie do naszego zakładu najlepsze polskie tuczniki. Dziękuję naszym odbiorcom - to Wy, doceniacie każdego dnia, najwyższą jakość naszych produktów. Dziękuję konsumentom naszych produktów. Tradycyjna polska kuchnia nie może się obyć bez świeżej i naturalnie soczystej wieprzowiny - właśnie taką przygotowywała moja Mama....

Dla mojej żony i córek mam szczególnie gorące podziękowania - zawsze byłyście i jesteście najważniejsze!

Robert Rytel 

Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej 2022!

W dniu 12 maja 2022 roku już po raz siódmy odbyła się gala wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej, która w tym roku miała miejsce w Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.

W tegorocznych wyborach mieliśmy zaszczyt uczestniczyć zarówno w ich ostatnim etapie, czyli uroczystej gali, gdzie w składzie jurorskim pojawił się właściciel naszego zakładu - Robert Rytel, ale również byliśmy zaangażowani w niezwykły projekt społeczny, stworzony przez Organizatorki i Finalistki konkursu. Nasz zakład jest sponsorem nagrody dla zwyciężczyni wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej już po raz czwarty oraz trzeci rok z rzędu. Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku mieliśmy wyjątkowe zadanie podczas tego wydarzenia i zajęliśmy w nim bardzo zaszczytne miejsce, a mianowicie przyznaliśmy tytuł Miss Fundacji Anny Rytel jednej z 31 Finalistek Miss Ziemi Łomżyńskiej 2022, którą została Dorota Kaliszewska - wielkie gratulacje! W kwietniu wraz z Finalistkami braliśmy udział we wspomnianym wyżej projekcie - #wspierajnieoceniaj, który poruszał temat HEJTU. Celem było przeciwdziałanie hejtowi, a także zwrócenie uwagi jak ogromnym problemem dzisiejszych czasów jest coraz bardziej nasilająca się przemoc psychiczna wśród młodzieży, gnębienie słabszych psychicznie, brak tolerancji wśród rówieśników oraz bierność otoczenia na wszystkie te problemy. Ubojnia Rytel już od wielu lat zaangażowana jest w działalność charytatywną i dobroczynną, a także w pomoc lokalnej społeczności. Dla nas wielkość w rozumieniu gospodarczego znaczenia przedsiębiorstwa, nierozerwalnie wiążę się z mocą jaką możemy oddziaływać na społeczeństwo. Dzięki bezinteresownej chęci niesienia pomocy, tam gdzie jest ona najbardziej potrzebna, jesteśmy w stanie zrobić coś dobrego na naprawdę niespodziewanie olbrzymią skalę. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak ważnego przedsięwzięcia, jakim był projekt #wpierajnieoceniaj - jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tę możliwość!

Tegoroczne wybory oraz sama gala była dla nas wyjątkowym i bardzo emocjonującym doświadczeniem. Chcielibyśmy ogromnie pogratulować dwóm zwyciężczyniom: Miss Ziemi Łomżyńskiej 2022 - Magdalenie Story oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2022 - Gabrieli Filipkowskiej. Przyglądamy się Wam z podziwem, życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki w kolejnych, ogólnokrajowych etapach konkursu - wyborach Miss Polski oraz Miss Polski Nastolatek! Jeszcze raz bardzo dziękujemy Organizatorkom wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej i kierujemy w Waszą stronę wielkie gratulacje, a w szczególności - Pani Annie Kurządkowskiej. Obserwując zarówno przebieg całego projektu, jak i samej gali, już nie możemy doczekać się przyszłorocznych wyborów i możliwości uczestniczenia w nich po raz kolejny.

Do zobaczenia!

FOTO: https://mylomza.pl

Z ostatniej chwili

Ubojnia Rytel nagrodzona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego!

9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala „Teraz Polska”, czyli finał konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na najlepsze produkty, usługi i innowacje. 

Popularne w Galerii

team5
Back to Top