25 lat działalności Ubojni Rytel - to czas na podsumowanie i czas na wspomnienia

Naszą firmę tworzą ludzie, których łączy wspólny cel i wspólna wizja prowadzenia biznesu. W naszej firmie zawsze było miejsce dla ludzi otwartych, ambitnych i zdolnych. Osiągnęliśmy w ciągu tych 25 lat bardzo dużo, bo zawsze w wyzwaniach widzimy szanse - nie zagrożenia. Na sukces Ubojni Rytel składa się zaangażowanie wszystkich członków załogi - całego naszego ZESPOŁU - dziękuję wam za każdy dzień ciężkiej pracy. Dziękuję Waszym rodzinom za wsparcie.

Dziękuję również naszym kontrahentom - najlepszym polskim hodowcom trzody, którzy nam zaufali i dali szansę rozwoju. Dostarczacie do naszego zakładu najlepsze polskie tuczniki. Dziękuję naszym odbiorcom - to Wy, doceniacie każdego dnia, najwyższą jakość naszych produktów. Dziękuję konsumentom naszych produktów. Tradycyjna polska kuchnia nie może się obyć bez świeżej i naturalnie soczystej wieprzowiny - właśnie taką przygotowywała moja Mama....

Dla mojej żony i córek mam szczególnie gorące podziękowania - zawsze byłyście i jesteście najważniejsze!

Robert Rytel 

Anioły Biznesu

Łomżyńskie “Anioły Biznesu” 2021 rozdane!

Dnia 12 maja 2022 roku w nowo otwartej Hali Kultury w Łomży odbyła się uroczysta gala “Aniołów Biznesu”, czyli najważniejszego dla przedsiębiorców naszego miasta wydarzenia. Ubojnia Zwierząt Robert Rytel w Podgórzu została laureatem w kategorii “Firma z Sercem”.

W ubiegłym roku z powodu pandemii konkurs niestety nie mógł się odbyć, dlatego ta edycja miała szczególne znaczenie dla wszystkich zaangażowanych. Tegoroczne “Anioły Biznesu” naznaczone były wyjątkową wrażliwością społeczną. Laureatami zostały firmy, które wykazały się niezwykłą postawą, społeczną odpowiedzialnością i wspomnianą wrażliwością, czego czas pandemii wymagał od wszystkich, a w szczególności od przedsiębiorców. “Firma z Sercem” to kategoria, która najbardziej oddaje definicję humanitaryzmu, dlatego jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że to właśnie nasza firma została nagrodzona. Ubojnia Zwierząt Robert Rytel już od wielu lat zaangażowana jest w akcje dobroczynne oraz działalność charytatywną, m.in. obejmujemy patronatem Schronisko dla Bezdomnych Psów „Arka” w Łomży, co roku dofinansowujemy Ochotniczą Straż Pożarną w Podgórzu, przekazując potrzebny sprzęt, a oprócz tego podczas trudnych czasów pandemii COVID-19 wspieraliśmy Wojewódzki Szpital w Łomży, dostarczając środki dezynfekcyjne, rękawiczki jednorazowe i kombinezony ochronne. Aktualnie mocno angażujemy się również w pomoc uchodźcom z Ukrainy - podczas eskalacji konfliktu na Ukrainie, Ubojnia nie tylko wsparła i umożliwiła powrót pracujących w zakładzie ukraińskich obywateli, ale także szybko zorganizowała transport i pomoc dla uchodźców w postaci ubrań, środków higienicznych i noclegu.

Zauważenie i docenienie działań, a także serca całego zespołu, który tworzy naszą firmę jest przede wszystkim bardzo satysfakcjonujące i uskrzydlające. Jest to dowód na to, że zaangażowanie w ważne dla naszego miasta sprawy, wsparcie jakie dajemy oraz pozytywny wpływ jaki wywieramy na naszą lokalną społeczność - ma duże znaczenie.

Bardzo dziękujemy za te wyróżnienie - dodaje nam to motywacji i jeszcze większej energii do działania!

FOTO:

http://klab.um.lomza.pl

https://www.radio.bialystok.pl

 

Z ostatniej chwili

Ubojnia Rytel nagrodzona przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego!

9 czerwca 2022 roku w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się 32. Gala „Teraz Polska”, czyli finał konkursu organizowanego przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego na najlepsze produkty, usługi i innowacje. 

Popularne w Galerii

team5
Back to Top