Specjalista ds. handlu hurtowego mięsem wieprzowym

STANOWISKO:  Specjalista ds. handlu hurtowego mięsem wieprzowym

Ubojnia Zwierząt Robert Rytel

Podgórze, ul. Polna 4

18-400 Łomża

Twój zakres obowiązków

·         Hurtowa sprzedaż mięsa wieprzowego porozbiorowego świeżego i mrożonego na rynku polskim B2B

·         Budowanie i bieżąca aktualizacja bazy klientów

·         Monitorowanie rynku konsumenckiego oraz raportowanie wniosków

·         Opracowywanie i realizacja strategii biznesowej

·         Przygotowywanie i ustalanie ofert cenowych

·         Przygotowywanie umów i zasad współpracy z klientem

·         Koordynacja zamówień z produkcją i działem transportu;

·         terminowe przygotowywanie dokumentacji handlowej/posprzedażowej;

·         Koordynacja współpracy z dedykowanymi klientami w zakresie jakości, ilości i terminowości dostarczanych produktów;

·         Możliwe wyjazdy służbowe

Nasze wymagania

·         Znajomość polskiego rynku mięsa wieprzowego

·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·         Otwartość oraz łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji

·         Biznesowe podejście, dobre zrozumienie roli działu sprzedaży w procesie funkcjonowania firmy

·         Umiejętność pracy zespołowej i współpracy z innymi w celu osiągnięcia wspólnych wyników

·         Predyspozycje handlowe

·         Czynne prawo jazdy kat. B

·         Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedażowych

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,

·         Niezbędne narzędzia pracy

·         Praca stacjonarna – Podgórze / k. Łomży