Ubojnia Rytel

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Jesteśmy nowoczesnym, a zarazem rodzinnym przedsiębiorstwem położonym w miejscowości Podgórze koło Łomży. Zakład nasz funkcjonuje od 1998 roku. Od tego czasu został rozbudowany i gruntownie zmodernizowany.

    Dzięki dokonanym inwestycjom nasza ubojnia dostosowana jest do wymagań zgodnych z przepisami polskimi i dyrektywami Unii Europejskiej. Pozwoliło nam to spełnić wymogi weterynaryjne oraz wdrożyć system jakości HACCP. Na dzień dzisiejszy posiadamy uprawnienia  na UE, Ukrainę, Mołdawię, Bośnię i Hercegowinę, Angolę, Bahamy, Barbados, Kongo, Demokratyczna Republika Kongo, Gabon, Ghana, Mozambik, Mongolia, Gruzja, Hongkong.
    Posiadamy nowoczesną linię technologiczną do produkcji półtusz obsługiwaną przez wykwalifikowanych pracowników. Ułatwia nam to współpracę z firmami będącymi liderem na rynku branży mięsnej.
    Oferowane przez nas produkty pochodzą ze sprawdzonych, poprzez wieloletnią współpracę, ferm trzody, z którymi jesteśmy związani kontraktami, co zapewnia nam ilość i powtarzalność surowca w klasie S i E. Gwarantuje to nam zachowanie ciągłości w wysokiej  jakości dostaw.